design m8

EN

klient: irmal

wykonane projekty: rebranding, strona internetowa, wizytówki, teczka, papier firmowy

rok: 2021 -

Irmal to polska firma, która od 30 lat zajmuje się wykonywaniem wielkopowierzchniowych posadzek przemysłowych dla rozmaitych gałęzi gospodarki i dla takich Inwestorów jak: Castorama, czy Leroy Merlin.

Nasza współpraca zaczęła się od stworzenia nowej, responsywnej strony internetowej. Całość projektu trwała prawie pół roku ze względu na dużą ilość treści i czas, jaki zajęło dopracowanie strony wizualnej oraz funkcjonalnej. W trakcje prac nad stroną wyszliśmy z propozycją rebrandingu i… dostaliśmy zielone światło. Ze względu na okres, jaki firma Irmal budowała swoją rozpoznawalność wyszliśmy z propozycją zachowania kolorystki. Pierwotna propozycja zakładała symetryczny logotyp oprawiony w pomarańczową ramkę, jednak w procesie tworzenia pojawiła się ze strony klienta koncepcja umieszczenia w logo wilka, jako symbolu siły i skuteczności. Po wielu propozycjach powstała finalna wersja z prostą typografią, ciemniejszym odcieniem niebieskiego oraz minimalistycznym symbolem wilka. W parze z tym rebrandingiem powstały projekty wizytówek, teczek oraz papieru firmowego.

pierwotne logo

pierwsza propozycja rebrandingu

finalne logo

Oczekiwaliśmy zupełnie nowej jakości i ją otrzymaliśmy. Zarówno witryna internetowa jak i pozostałe projekty przygotowane zostały zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w ustalonym zamyśle estetyczno-funkcjonalnym. Design m8 przeprowadziło nasz rebranding od „A do Z", opierając cały proces na wsłuchaniu się w potrzeby klienta, profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu. Zdecydowanie polecamy!